Doświadczenie, wiedza, profesjonalizm

Rozumiemy potrzeby deweloperów

Zespół JOT-BE INWESTYCJE od lat z powodzeniem świadczy usługi dla deweloperów prowadzących projekty mieszkaniowe, inwestycyjne i komercyjne w każdym segmencie cenowym.

Posiadamy niebagatelną wiedzę o rynku mieszkaniowym i procesach warunkujących powodzenie inwestycji. Doskonale orientujemy się w specyfice aglomeracji wrocławskiej. Tworząc projekt, kierujemy się realiami rynkowymi i minimalizujemy ryzyko, aby pomnażać zyski.

Jesteśmy doświadczonym inwestorem zastępczym. Mamy doświadczenie w przetargach, skutecznie i szybko przeprowadzamy projekt przez niezbędne ścieżki formalno-prawne, zapewniamy nadzór nad inwestycją.

JOT-BE INWESTYCJE tworzą profesjonaliści biegli we wszystkich obszarach projektu deweloperskiego, zorientowani na cel i zmotywowani, aby go osiągnąć.

Tworzymy nową jakość

Czerpiemy z doświadczenia stabilnych podmiotów od lat realizujących wspólne projekty: JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., największej niesieciowej agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami we Wrocławiu, oraz firm Coben Sp. z o.o. oraz DECO-PROJEKT.
W naturalnej konsekwencji rozwoju połączyliśmy siły i kompetencje dwóch profesjonalnych zespołów, aby jako JOT-BE INWESTYCJE jeszcze pewniej i skuteczniej wspierać deweloperów w budowaniu zysków.