Sprzedaż i marketing inwestycji deweloperskiej

Proponujemy Państwu powierzenie procesu sprzedaży inwestycji solidnemu partnerowi, firmie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., która od 1994 r. świadczy kompleksowe usługi w sprzedaży i najmie setek tysięcy metrów powierzchni mieszkalnych i biurowych na rzecz cenionych polskich deweloperów oraz rzetelnych inwestorów zagranicznych.
W 2017 r. firma jest wyłącznym biurem sprzedaży m.in.:
• inwestycji mieszkaniowych: Osiedle Przy Zamku II i III, Błękitne Aleje, Osiedle Odkrywców, Osiedle Dobrego Dnia, Nowe Kowale, Osiedle Lipcowe;
• obiektu handlowo-usługowego Nowa Cukrownia;
• apartamentów w inwestycji Marina III.

Gwarancja JOT-BE NIERUCHOMOŚCI
Opracujemy politykę cenową w oparciu o realia rynkowe, z myślą o maksymalizacji zysków. Będziemy zarządzać procesem sprzedaży i systematycznie realizować założone cele
Zapewnimy doskonałą obsługę klienta, któremu towarzyszyć będziemy przez cały proces zakupu. W razie potrzeby pomożemy kupującym w finansowaniu zakupu, wspierając ich w transakcjach wiązanych i kierując do sprawdzonych doradców kredytowych.
Stworzymy dedykowany zespół ekspertów łączący kompetencje handlowe, analityczne, prawnicze, doradcze, księgowe, marketingowe i kreatywne.
Zapewnimy skuteczny marketing. Wiemy, jak pozycjonować markę nowej inwestycji, efektywnie realizujemy budżet marketingowy, korzystamy z bazy aktywnych klientów, oferujemy atrakcyjne programy rabatowe.
Na życzenie będziemy prowadzić biuro sprzedaży w siedzibie firmy JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, w rozpoznawalnej lokalizacji w centrum.