Sprzedaż i marketing

Sprzedaż i marketing

Skuteczna sprzedaż

Proponujemy Państwu powierzenie procesu sprzedaży inwestycji solidnemu partnerowi, firmie JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., która od 1994 r. świadczy kompleksowe usługi w sprzedaży i najmie setek tysięcy metrów powierzchni mieszkalnych i biurowych na rzecz cenionych polskich deweloperów oraz rzetelnych inwestorów zagranicznych.

PROWADZIMY WYŁĄCZNE BIURO SPRZEDAŻY LICZNYCH INWESTYCJI

Inwestycje mieszkaniowe: Osiedle Przy Zamku II i III, Błękitne Aleje, Osiedle Odkrywców, Osiedle Dobrego Dnia, Nowe Kowale, Bliskie Kowale, Osiedle Lipcowe.

Inwestycje komercyjne: obiekt handlowo-usługowy Nowa Cukrownia.

Inwestycje luksusowe: apartamenty Marina III.

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI DLA DEWELOPERÓW

Opracujemy politykę cenową w oparciu o realia rynkowe, z myślą o maksymalizacji zysków.

Będziemy zarządzać procesem sprzedaży i systematycznie realizować założone cele

Zapewnimy doskonałą obsługę klienta, któremu towarzyszyć będziemy przez cały proces zakupu. W razie potrzeby pomożemy kupującym w finansowaniu zakupu, wspierając ich w transakcjach wiązanych i kierując do sprawdzonych doradców kredytowych.

Stworzymy dedykowany zespół ekspertów łączący kompetencje handlowe, analityczne, prawnicze, doradcze, księgowe, marketingowe i kreatywne.

Zapewnimy skuteczny marketing. Wiemy, jak pozycjonować markę nowej inwestycji, efektywnie realizujemy budżet marketingowy, korzystamy z bazy aktywnych klientów, oferujemy atrakcyjne programy rabatowe.

Na życzenie będziemy prowadzić biuro sprzedaży w siedzibie firmy JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, w rozpoznawalnej lokalizacji w centrum.